Jälgi meid

Jalgpall

Manchester United plaanib uuenduskuuri. Romelu Lukaku pannakse müüki

Romelu Lukaku

Manchester Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjær plaanib suvel teha meeskonnas tõeliselt suuri ümberkorraldusi. The Telegraph sõnul on mees valmis müüki paiskama ka Romelu Lukaku ning pakkumised mehe eest olla oodatud.

Belgia jalgpallikoondise ründetäht siirdus punaste kuradite ridadesse 2017. aasta suvel mil viimased ta Evertonist 50 miljoni Naela eest ära ostsid. Mees pole Old Traffordil suutnud, aga oma parimate päevade vormi näidata ning on pigem Marcus Rashfodi varju jäänud, kes nüüd ka suurel määral klubi tipuründaja positsiooni hõivanud on.

Lukaku agend Federico Pastarello on juba eelnevatel hooaegadel rääkinud, kuidas tema klient sooviks võimaluse korral kätt proovida ka mõnes teises Euroopa tippliigas. Inglismaa väljaande sõnul ihuvad mehe peale hammast nii Müncheni Bayern, PSG kui Milano Inter.

Pasterello ütles The Sunile antud intervjuus, et Lukaku sooviks mängida erinevates tippliigades sellepärast, et hiljem oma lastelastele rääkida, et: “Mängisin seal, seal ja seal ning võitsin igalpool karikaid ning olin igalpool tegija.”

Lukaku on käesoleval hooajal löönud Manchester Unitedi eest 42 mänguga 15 väravat.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds