Võimas avaldus! Manchester United tagus Chelsea värava palle täis

Päeva kõige oodatum kohtumine Manchester United´i ja Chelsea vahel kujunes ühe meeskonna jõudemostratsiooniks. Manchesteri klubi näitas eeskujulikult, kuidas tuleb olukordi realiseerida ning lõi vastasele neli vastuseta väravat.

Kohtumist alustas aktiivsemalt külalismeeskond Londonist. Juba esimese kümne minuti jooksul oli kaks korda väga lähedal skoorimisele Chelsea ründaja Tammy Abraham. Esimene löök läks posti ning teisel võimalusel jäi väga vähe puudu, et oleks paari meetri pealt palli väravasse saanud lükata.

Skoori avas aga hoopis küllaltki ettevaatlikult alustanud Manchester United. Chelsea kaitsja Kurt Zouma ei suutnud Rashfordi head tehnikat takistada ja võttis noore inglase karistusalas reeglite vastaselt maha – penalti. 11-meetri karistuslöögil Rashford ei eksinud. Sama mees pani palli võrku ka 15 minutit hiljem, kuid värav tühistati suluseisu tõttu.

Chelsea jätkas poolaja lõpus surumist, kuid ei Barkley ega ka Emerson ei suutnud häid olukordi väravateks realiseerida. Suurepäraseid tõrjeid näitas ka De Gea. Esimene poolaeg lõppes tulemusega 1:0.

Teist poolaega alustas taas energilisemalt Chelsea, kuid Manchesteri kaitseliini üllatada ei suudetud. Hoopis kodumeeskond suutis 65-ndal minutil edu veelgi suurendada. Kontrarünnakule järgnenud olukorras lõi Pereira tsenderduse paari meetri pealt väravasse Anthony Martial.

Vaid kaks minutit hiljem tegi teistkordselt skoori Rashford, kes realiseeris mängleva kergusega suurepärase ja õigeaegse Paul Pogba söödu kaitseliini taha.

Punased Kuradid sellega ei piirdunud, Paul Pogba näitas neljanda värava juures taas head väljakunägemist ja andis söödu Daniel Jamesi-le, kes üsna kohmaga löögi ja kaitsja abiga saatis nahkkera neljandat korda Kepa selja taha. Lõppskoor 4:0

Järgmises voorus läheb Manchester United vastamisi Wolverhamptoniga. Chelsea kohtub juba kolmapäeval UEFA superkarika finaalis Liverpooliga, järgmine koduliiga kohtumine pühapäeval Leicester Cityga.