Frank Lampard Manchesteris saadud saunast: “See on äratus meile kõigile”

Chelsea legendi Frank Lampardi karjäär klubi peatreenerina ei alanud just lepse reega. Esimeses ametlikus kohtumises tuli Manchester Unitedile 0-4 alla vanduda.

Kodusmeeskond läks juhtima 18. minutil Marcus Rashordi täpsest penaltist juhtima ning 81. mänguminutiks näitas tabloo juba külaliste neljaväravalist kaotusseisu.

Eriti haavatavad olid Lampardi hoolealused just kontrarünnakute kaitsmisega. Kuigi pall suudeti kahel korral saata ka punaste kuradite väravaraami pihta on külalistel sellest kohtumisest väga raske midagi kaasa võtta.

“Neli viga maksid meile neli väravat. Peame olema enesekriitilised. Saime esimesel poolel tunnil hakkama, kuid tegime mitu rasket viga. Oleksime pidanud poolajale minema edu- mitte kaotusseisus,” ütles Lampard mängujärgses intervjuus meediale.

Mehe sõnul ei peegeldanud mängu tulemus selle tegelikku käiku ning mehe sõnul vaevasid tema meeskonda ka mõned vigastustest tingitud eemalejäämised.

“Meil pole suuri rahvuskoondiseid esindavaid mängijaid, kuid see pole vabandus. Olime pikka aega kohtumises sees. Tegime neli viga ja nad kasutasid need ära. See on äratuskell meie kõigi jaoks. Oleme Chelsea, me ei taha tulla siia ning 0-4 tappa saada,” andis endine Inglismaa koondislane mõista, et nüüd tuleb jalad kõhu alt välja võtta.

Chelsea kohtub juba kolmapäeval järjekordse Inglismaa suurmeeskonnaga kui UEFA Superkarika raames minnakse vastamisi Liverpooliga.