Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Alexis Sanchez päästis Interile lisaminutite väravaga viigipunkti

Milano Inter andis Scudetto võitluses järjekordselt punkte ära, kui võõrsil Torinoga 1:1 viiki mängiti. Viigitabamuseni jõuti alles lisaminutitel.

Torino avas skoori 12. minutil, kui nurgalöögi järel Interi karistusalas segadus tekkis ja Brasiilia kaitsemees Bremer palli võrku suskas.

Võõrustajad mängisid endale välja veel mitu head võimalust eduseisu suurendamiseks, aga lõpuks pidi Toro kolmandal lisaminutil kõiki luhta läinud momente kahetsema.

Sanchez suutis Serie A-s lõpetata kolmekuulise väravapõua. Tema nimel on nüüd tänavu kõikide sarjade peale 30 mänguga seitse väravat.

Inter jõudis võõrsil neljanda järjestikuse viigini ja sellist seeriat nähti meeskonna poolt Serie A-s viimati 2004. aastal.

Viimase viie vooru peale on tiitlikaitsja teeninud ainult ühe võidu ja kehv seeria on meeskonna liigatabelis kukutanud kolmandale kohale. Pühapäeval Victor Osimheni väravatest Venezia 2:1 alistanud Napoli on 60 punkti peal olles Interist ühe silma kaugusel ning 30. voorule läheb liidrina peale AC Milan, kes laupäeval 1:0 Empoli alistas ja kellel Napoli ees omakorda kolmepunktiline edu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds