VIDEO | Alvaro Morata tõstis Juventuse esikolmiku kannule

Serie A-s alates novembri lõpust löömatuna püsiv Juventus pikendas laupäeval 3:1 võiduga Sampdoria üle oma kaotusteta seeria 15-mänguliseks ja tõusis esikolmikust vaid ühe punkti kaugusele.

Juve peakangelaseks sai Alvaro Morata, kes 34. minutil penalti realiseeris ja 88. minutil lõppskoori vormistas.

Võõrsil mänginud Vana Daam pääses kohtumist juhtima, kui Maya Yoshida 23. minutil palli oma väravasse suunas.

Sampdoria sai ise penaltit proovida 74. minutil, kuid Wojciech Szczesny tõrjus Antonio Candreva löögi. Poolakas on nüüd Serie A-s tõrjunud lausa kolm järjestikust üheteistkümne meetri karistuslööki.

84. minutil oli aga Szczesny täiesti võimetu, kui Abdelhamid Sabiri karistuslöök müürist suure rikošeti võttis.

Sampdoria sai 2022. aasta kümne liigamängu peale oma kaheksanda kaotuse ja jätkab 16. tabelireal.

Juve käekäik on uuel aastal olnud hoopis teistsugune – oma 56-st punktist 22 on saadud pärast kalendrivahetust.