VIDEO | Tottenham lustis Evertoni vastu ja jõudis Premier League’is oma suurima koduvõidu kordamiseni

Totteham Hotspur suutis esmaspäeval teha ühe oma hooaja parima mängu ja alistas kergelt Evertoni 5:0. Sellega korrati Premier League’is oma kõigi aegade suurimat koduvõitu.

Spurs mängis end juba avapoolajaga mugavasse eduseisu, kui Michael Keane’i 14. minuti omaväravast skoor avati ning Son Heung-min ja Harry Kane seda suurendasid.

Teine poolaeg algas Tottenhamil samuti imeliselt, kui vaheajal vahetusest sekkunud Sergio Reguilon vaid 41 sekundiga väravani jõudis.

55. minutil pani Kane oma teise ja töö oli tehtud. Antonio Conte meeskond suutis 2022. aastal koduplatsil oma esimesed punktid teenida.

Kane tõusis 176 Premier League’i värava peale, jättes sellega enda taha Thierry Henry ja võttes sisse kõigi aegade edetabeli kuuenda koha. Esiviisik on kohe käega katsuda, kuna Evertoni peatreener Frank Lampard suutis omal ajal Premier League’is sahistada 177 korda.

Lampardi käe all on Everton nüüd teinud viis liigamatši ja neist on kaotatud neli.