Jälgi meid

Jalgpall

Dani Alves saab Barcelonalt lepingupikenduse

Talvel üllatuslikult Barcelonasse naasnud Dani Alves jääb klubisse arvatavasti ka järgmiseks hooajaks. Temaga ollakse valmis lepingut pikendama.

Alves lõi Barcaga esialgu käed ainult pooleks hooajaks ja suvel saaks temast uuesti vabaagent, kuid näib, et seda siiski ei juhtu. Hispaania meedia sõnul ootab mais 39-aastaseks saavat brasiillast isegi palgatõus.

Ülikogenud paremkaitsja on endast jätnud väga hea mulje. Ta jõudis kohe oma teises debüütmängus väravasööduni ning seitsme mängu peale on ta kokku enda nimele saanud ühe värava ja kolm söötu.

Peatreeneri Xavi usaldust Alvesi vastu näitab hästi tõsiasi, et teda on kasutatud algkoosseisus seitsmes kohtumises kaheksast, kus ta valikukõlbulik on olnud.

Xavi tunnistas eelmisel nädalal, et lepingukõnelusi Alvesiga veel pole olnud, aga Hispaanias arvatakse, et need on õige pea algamas.

Lõppeva lepinguga on Barcelonas veel Luuk de Jong, Sergi Roberto, Ousmane Dembele ja Adama Traore, kellel saab läbi laenuleping.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds