Jälgi meid

Jalgpall

Genoa uppuvat paati päästma asunud sakslane püstitas omapärase Serie A rekordi

Jaanuaris Genoa peatreeneriks määratud Alexander Blessin on Serie A-s püstitanud uue rekordi, tõustes esimeseks peatreeneriks, kes liigas kõik oma esimesed kuus mängu viigistanud.

Sakslane alustas tööd Liguuria mere ääres 22. jaanuaril väravateta viigiga Udinese vastu ning sellele on järgnenud veel punktide poolitamised AS Roma, Salernitana, Venezia, Milano Interi ja Empoliga.

Meeskond, kes kaotas enne Blessini tulekut kaheksa vooru peale kuus kohtumist, võib kaotusteta seeriaga väga rahul olla, aga see pole Grifonet hooaja eesmärgile palju lähemale viinud. 28 vooru järel istutakse 18 punktiga 19. kohal ja püsimajäämisest ollakse seitsme silma kaugusel.

Genoa on kogu hooaja peale teeninud vaid ühe võidu ja viike on meeskonnal tänaseks juba tervelt 15.

Blessin, kes alustas treenerikarjääri Leipzigi noortemeeskondade juures ja kes vedas enne Itaaliasse minemist Belgias Oostende satsi, peab kevade jooksul imega hakkama saama. Nimelt pole Serie A-s ellu jäänud mitte ükski meeskond, kellel nii hilises hooaja faasis ainult üks võit kirjas.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds