VIDEO | Teemu Pukki ja Norwich tõusid lõpuks tagumise kolmiku seast välja

Terve Premier League’i hooaja väljakukkumistsoonis veetnud Norwich City tõusis reedel sealt viimaks välja, kui võõrsil alistati teine raskustes meeskond Watford 3:0.

Norwich möödus just Watfordist ja tõusis 17. kohale tänu teise poolaja väravatele, millest kaks läksid Josh Sergenti nimele. 21-aastane ameeriklane realiseeris 51. minutil väga osavalt ära Teemu Pukki eeltöö ning lisas teise 74. minutil. Kolmas tabamus tuli lisaminutitel Juraj Kucka omaväravast.

Emmanuel Dennise teise kollase kaardi tõttu 78. minutil vähemusse jäänud Watfordist sai Premier League’i ajaloos neljas meeskond, kes pole üheski hooaja esimeses 20 mängus suutnud oma puuri puhtana hoida.

Kohtumises oli tervelt 15 lisaminutit, kuna teise poolaja keskel kadus ootamatult osa staadioni valgustusest ja selle tõttu pandi mäng mõneks ajaks seisma.

Norwich tõusis Premier League’i tagumise kolmiku seast välja esimest korda pärast 2019. aasta 4. oktoobrit.

Novembris tüüri üle võtnud Dean Smithiga on suur töö ära tehtud, aga endiselt on veel palju vaja teha. Norwichil on peetud 22 kohtumist, samas kui selja taga olevad Watford ja Newcastle on platsil käinud 20 korda ning tabeli viimane Burnley on saanud üldse pidada ainult 17 matši.