Jälgi meid

Jalgpall

FC Porto tahab ühest oma põhimängijast loobuda, kuna kaheldakse tema tegelikus vanuses

Portugali suurklubi FC Porto on sattunud omapärase probleemi otsa. Kardetakse, et 27-aastane keskkaitsja Chancel Mbemba on tegelikult neli aastat vanem ja selle tõttu ei taheta temaga pikendada suvel lõppevat lepingut.

2018. aastal Newcastle Unitedist Portosse siirdunud kongolane olevat Portugali meedia sõnul oma sõpradele öelnud, et tema tegelik sünniaasta on 1990.

Samas läbis Mbemba omal ajal Belgiast Anderlechtist Inglismaale siirdudes luuüdiuuringud, mis olevat näidanud, et tema sünniaeg jääb ikkagi aastasse 1994.

Ent segadust tekitab veelgi tõsiasi, et kui 2013. aastal juba Mbemba tegelikku vanust uuriti, siis ilmnes lausa neli tema võimalikku sünniaega ja avastati, et tema võimalik sünniaasta võib isegi olla 1988, mis teeks ta nüüd lausa 33-aastaseks.

Mbemba on alates oma teisest hooajast olnud Portos selge põhimees, aidates meeskonnal 2020. aastal võita nii liigatiitli kui kohaliku karika. Samuti oli ta kandvas rollis, kui meeskond eelmisel hooajal Meistrite liigas kaheksa parema sekka jõudis.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds