Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Southamptoni nooruk tegi identsete kauglöökidega kübaratriki

Southamptoni duubelmeeskonna 4:2 võidus Newcastle Unitedi vastu sai näha harukordset vaatepilti, kui üks mängija sisuliselt identsete kauglöökidega kübaratriki tegi.

16-aastane Tyler Dibling laksas väravad ära lausa sedamoodi, et Southampton pidi oma ametlikul Twitteril kontol teatama, et kübaratrikist postitatud video teine klipp ei olnud lihtsalt esimese värava kordus.

“Ma pole kunagi varem esimesel poolajal kübaratriki löönud,” tunnistas nooruk pärast Newcastle’i esindusstaadionil St James’ Parkil peetud mängu. “Enamjaolt ma nii tegutsengi, võtan palli ja vean seda edasi, proovin õnne ja loodetavasti läheb löök sisse. Mulle meeldib palliga tegutseda, triblada, minna mõnest vastasest mööda ja lüüa peale. Vahest jagan söötu, aga seekord otsustasin lihtsalt lüüa.”

Dibling mängib enamasti klubi U18 meeskonnas ja oma liigas jahitakse sel hooajal meistritiitlit. Sealt edasi tahab ta juba teha suure hüppe esindusmeeskonda.

“Ehk jõuan esindusmeeskonda ja peagi oma debüüdini, tahaksin rohkem esindusrivistuse juures aega veeta” märkis Dibling järgmise hooaja eesmärkide kohta.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds