Jälgi meid

Jalgpall

Jürgen Klopp lubab, et Divock Origi täht lööb Liverpoolist lahkudes särama

Mitu aastat Liverpooli varumeeste pingil konutanud Divock Origi endis endast nädalavahetusel taas märku, kui Evertoni vastu värava lõi ja selle järel on Liverpooli peatreener Jürgen Klopp teda suure kiidulauluga saatnud.

27-aastane ründaja mängib Punaste eest väga harva, aga Klopp on teda alati kõrgelt hinnanud ja ta andis sellest taas märku.

“Me hakkame Divock Origist puudust tundma, kui ta lahkub, tema täht lööb särama kuhu iganes ta siirdub,” ütles Klopp. “Ta on maailmaklassi ründaja. Ta on legend ja jääb alatiseks legendiks.”

Origil, kes punases särgis ülekaalukalt enim väravaid (6) löönud just Evertoni vastu, lõppeb selle hooajaga Liverpooliga leping ja Kloppi sõnadest võib selgelt välja lugeda, et belglane on klubist lahkumas.

Tänavu on Origile mänguaega jagunud ainult 16 kohtumises ja kuigi tema debüüt klubis tuli juba 2015. aastal, siis tänaseks on tema nimele kogunenud kõigest 173 mängu. Neist on tema nimel 41 väravat ja 17 väravasöötu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds