VIDEO | Scudettot ei tahagi keegi? Serie A tiitlijahtijate koperdamised jätkusid Napoli ebaõnnestumisega

Esmaspäeval jätkusid Serie A tiitlijahtijate libastumised Napoli 1:1 viigiga Cagliari vastu. Meeskond pääses kaotusest alles lõpuminutitel.

Azzurril oli võimalik võiduga endale haarata liiga liidrikoht pärast seda, kui AC Milan nädalavahetusel Salernitana vastu viigiga leppis ja Milano Inter Sassuolo vastu hooaja kolmanda kaotuse võttis, aga kuldne võimalus lasti kehva esitusega peost.

Cagliari läks 58. minutil Gaston Pereiro väravast juhtima ja omas veel mitmeid häid momente. Pealelöökide osas oldi lõpuks üle 13:7.

Eduseisu suurendamata jätmist pidi Ragnar Klavani endine tööandja kahetsema 87. minutil, kui kõigi aegade kalleim Aafrika mängumees Victor Osimhen tabloole viiginumbrid pani.

Võiduta jäämine jättis Napoli 54 punktiga 3. kohale. Sama palju punkte on Interil ja Milan istub 56 silma peal.

Liigasse püsimajäämise eest võitlev Cagliari on 18. kohal, aga viimaste mängudega on suur töö ära tehtud. 2022. aasta sees on seitsme kohtumisega kogutud 12 punkti, mida on kahe võrra rohkem, kui hooaja esimese 19 mänguga.