Jälgi meid

Jalgpall

Suurklubisid kollitav Sassuolo jõudis Serie A-s erakordse saavutuseni

Pärast kõrgelt hinnatud peatreenerist Roberto De Zerbist ilma jäämist on Sassuolo Serie A-s tegemas keskpärast hooaega, aga vähemalt saab meeskond uhkustada ühe väga suure saavutusega.

Neroverdi lõi nädalavahetusel Milano Interi 2:0 uppi ja see tähendab, et Sassuolost on saanud pärast hooaega 1955/56 esimene meeskond, kes Serie A-s suutnud võõrsil alistada kõik Suure Kolmiku tiimid – mõlemad Milano satsid ja Juventuse.

Nüüd Alessio Dionisi käe all mängiv meeskond alistas Juventuse 27. oktoobril 2:1 ja 28. novembril oldi 3:1 üle AC Milanist.

Kolm korda on justkui luuavarrest pauku tulnud, kuna Sassuolol on võite terve hooaja peale kokku ainult kaheksa ja näiteks koduplatsil on 13 mänguga kokku triumfeeritud kolm korda.

Erilise saavutusega on hakkama saanud ka Sassuolo nimekaim mängija Domenico Berardi, kes pühapäevases võidus avaväravale eeltöö tegi. Itaalia koondislane kerkis Euroopa viie tippliiga peale esimeseks mängijaks, kes sel hooajal nii väravate kui väravasöötude arvestuses kahekohalise numbrini jõudnud.

Vaatamata Berardi hiilgevormile ja suurklubide kollitamisele on aga Sassuolo 33 punktiga liigatabelis alles 11. kohal.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds