Jälgi meid

Jalgpall

Rekordilise nullimängu lävel olev David de Gea näeb end ainult Manchester Unitedi eest mängimas

Manchester Unitedi esikinnas David de Gea on vihjanud, et kavatseb karjääri lõpuni klubis püsida.

Inglismaal oma 11. hooaega tegev hispaanlane oli 2015. aastal lähedal Real Madridiga liitumisele ja tema eelnevate hooaegade mänguvorm on omajagu küsimusi tekitanud, aga ta ei kujuta ette, et võiks Unitedist lahkuda.

“Mulle meeldib tõsiasi, et olen Madridis sündinud, aga lõppude lõpuks on see lihtsalt linn,” märkis de Gea, keda ootab kolmapäeval Meistrite liigas eriline kohtumine kasvatajaklubi Atletico Madridiga. “Nüüd tunnen nagu oleksin Manchesterist pärit. tunnen end nagu iga teine, kes Manchesterist pärit, kus sind armastatakse ja kus sa oled teretulnud.”

“Olen siin olnud nii palju aastaid ja ilmselgelt võib igasugu asju elus, jalgpallimaailmas, juhtuda, aga ausalt öeldes ei näe ma ennast mängimas mujal kui Manchester Unitedis.”

Pikk karjäär Old Traffordil on de Gea viinud suure rekordi lävele. Tal on üks nullimäng puudu tõusmaks Unitedi ajaloos enim puhtaid pabereid hoidnud puurivahiks. 128 peal olles jagab ta praegu rekordit Peter Schmeicheliga.

31-aastasel väravavahil on leping Unitediga järgmise hooaja lõpuni. Kui eelnevalt ei ole klubi selle pikendamisega kiirustanud, siis võimalik, et peagi otsitakse vajalikud paberid välja, kuna de Gea on käimasoleval hooajal tippvormi tagasi jõudnud. Ta on säranud mitmete hiilgavate tõrjetega ning hiljuti lõpetas Unitedi nr. 1 ka väravavahtide põua Premier League’i kuu parima mängija valimisel.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds