Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Salah ei realiseerinud penaltit, Mane lõi enda oma ära ja viis Senegali MM-ile

Suur vastasseis Mohamed Salah’ ja Egiptuse ning Sadio Mane ja Senegali vahel lõppes viimase võiduga, kui dramaatiline penaltiseeria MM-ile sõitja otsustas.

Meeskonnad sattusid 210 minuti järel penalteid lööma pärast seda, kui kahe mängu peale 1:1 viik tehti. Seejuures sündisid mõlemad tabamused omaväravatest ja lisaks mõlemas mängus ka kohe neljandal minutil.

Pingelises olukorras algas penaltiseeria mõlemapoolsete eksimustega ja kahe vooru järel oli seis endiselt 0:0. Salah oli Egiptuse esimene lööja ja ta saatis oma ürituse tugeva löögiga üle värava.

Egiptlased saidki seerias lõpuks sisse ainult ühe löögi. Senegal jäi 3:1 peale ja otsustavas voorus hoolitses tabamuse eest Mane – täpselt nii nagu nende meeskondade vahel ka veebruaris Aafrika Rahvuste karikaturniiri finaalis.

Senegal läheb esimest korda oma ajaloos teisele järjestikusele MM-finaalturniirile. Üldse on see koondise jaoks alles kolmas kvalifitseerumine.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds