Jälgi meid

Jalgpall

Kahekordne Aafrika meister tahab äsja Inglismaa koondisesse jõudnud keskkaitsjat endale

Crystal Palace’i keskkaitsjast Marc Guehist on järsku koondiste jalgpallis saanud populaarne mees. Tal on värskelt kirjas esimene mäng Inglismaa eest, aga 21-aastast mängumeest loodab enda ridades näha ka Elevandiluurannik.

Guehi on Elevandiluurannikul sündinud, kuid ta kolis juba üheaastaselt perega Londonisse. Rahvusvahelisel tasemel on ta aga olnud täielikult Inglismaa koondise mängija, esindades riiki alates U16 vanuseklassist, ja läinud nädalavahetusel oli ta Harry Kane’i jaoks erilises mängus Taani vastu üks kolmest A-koondise debütandist.

Läinud suvel pärast edukat laenuperioodi Swansea’is Chelsea’ist Palace’isse siirdunud Guehi tõus Inglismaa koondisesse on tegutsema pannud ka Elevandiluuranniku jalgpallitegelased.

“Olen Marci jälginud kaks aastat, alates tema ajast Swansea’is. Tean, et ta saab jätkuvalt Elevandiluuranniku kasuks otsustada, seega töötame selle nimel,” kommenteeris seisu Elevantide peatreener Patrice Beaumelle.

Guehi, kes Inglismaa ridades ka U17 vanuseklassi maailmameistriks tulnud, võib veel oma värve muuta, kuna laupäevane matš oli kontrollkohtumine. Näiteks käis kahekordse Aafrika meistri praegune nimekaim mängija ja Guehi klubikaaslane Wilfried Zaha omal ajal isegi kaks korda Inglismaa eest platsil, enne kui sünnimaale käe andis.

“Üritasin temaga mitu nädalat tagasi kontakti saada, aga kui nägin teda Inglismaa nimekirjas, siis mõistsin, et praegu tahab ta end Kolme Lõvi juures proovida,” lisas Beaumelle.

“Otsus peab südamest tulema. Ta teeb ise oma otsuse. Ta sai oma esimeses Inglismaa mängus hästi hakkama. Äkki proovib ta järgmisena Elevandiluuranniku oranži särki.”

“Ootan mõned nädalad ja üritan temaga ühendust saada, et tema huvi kohta pärida,” lubas Beaumelle.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds