VIDEO | Real Madrid päästis endale keerulisest seisust viigipunkti

Real Madridi tabas La Liga 22. voorus ootamatu punktikaotus, kui koduväljakul ei suudetud enamat 2:2 viigist liigatabeli tagumisse otsa jääva Elche vastu. Oleks võinud aga veelgi halvemini minna, kuna külalised olid veel kümme minutit enne mängu lõppu kahe väravaga ees.

Realil algasid asjad kohe kurjakuulutavalt, kui Karim Benzema ei suutnud esimesel poolajal esmakordselt oma klubikarjääri jooksul penaltit ära realiseerida.

Puhkama mindi Elche eduseisus pärast Lucas Boye 42. minuti väravat.

Carlo Ancelotti meeskonna jaoks läks auk kaks korda suuremaks 76. minutil Pere Milla tabamusest.

Benzema vahetati 58. minutil vigastusega välja ja see tähendas seda, et kui 82. minutil Real veel ühe penalti sai, siis asus seda lööma Luka Modric ja Horvaatia suurmeister ei eksinud.

Viigi sai Real kätte teisel lisaminutil, mil Eder Militao peaga Vinicius Juniori tsenderduse väravasse suunas.

Kuninglik klubi andis viimase viie vooru peale kolmandat korda punkte ära ja tänu sellele on meeskonna edu tabelitipus Sevilla ees kahanenud ainult nelja silma peale. Eelmisel hooajal esimesena liigasse püsima jäänud Elche kulgeb 15. kohal, olles oma 23-st punktist kaheksa teeninud viimase nelja mänguga.