Jälgi meid

Jalgpall

Arsenal on väravate löömise oskuse ära unustanud

Arsenal kaotas pühapäeval Premier League’is jälle punkte, kui Burnleyt ei suudetud koduväljakul maha murda. 0:0 viik tähistab meeskonna jaoks juba neljandat järjestikust väravata kohtumist.

Kahurimeestel jäi liiga viimase vastu värav löömata vaatamata 20 üritusele, mis viimase kuue aasta peale meeskonna jaoks koduväljakul suurim pealelöökide arv.

Arsenali nullide seeria algas 0:1 kaotusega FA karikasarjas Nottingham Forrestile. Lisaks jäid hiljuti väravad löömata kahes liigakarika poolfinaalis Liverpooli vastu.

Meeskond jäi viimati neljas järjestikuses kohtumises väravata 2005. aasta detsembris.

“Üritasime igat moodi, aga meil polnud viimase kolmandiku peal piisavalt kvaliteeti,” ütles pärast pühapäevast mängu Arsenali peatreener Mikel Arteta. “Kui seisad vastamisi väga madala blokiga, on jalgpallimängude võitmiseks vaja sädet ja loovust ning täna meil polnud seda.”

Viik viis Arsenali 36 punkti peale, mis annab Premier League’i tabelis 6. koha. Võrreldes ülevalpool olevate konkurentidega on aga meeskonnal mänge varuks ja nende võitmine viiks Arsenali esinelikusse. Ent võitmiseks on mõistagi vaja hakata väravaid lööma. Seda üritab meeskond järgmisena 10. veebruaril Wolverhamptoni vastu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds