VIDEO | Pole Lukakut vajagi? Milano Inter alustas uut hooaega kerge võiduga

Serie A tiitlikaitsja Milano Inter kaotas enne uue hooaja algust oma parima väravaküti Romelu Lukaku, kuid esialgu ei tuntud temast absoluutselt puudust. Itaalia meistrivõistluste avavoorus alistati Genoa 4:0.

Simone Inzaghi meeskond tegi väga terava alguse ning juhtis koduplatsil juba veerand tunniga 2:0  Kuuendal minutil realiseeris Milan Škriniar debütandi Hakan Calhanoglu nurgalöögi ning veidi aega hiljem kirjutas türklane enda nimele värava, kui saatis alla paremasse nurka täpse kauglöögi.

Teisel poolajal vormistasid töö ära Arturo Vidal ja Edin Džeko. Tšiillane tegi 74. minutil seisuks 3:0 ning saatis seejärel 87. minutil täpse söödu Džeko pea peale, kes sarnaselt Calhanoglule oma Interi debüüti väravaga tähistas.

Inter teenis Genoa vastu seitsmenda järjestikuse võidu. Seejuures ei ole meeskond võiduseeria käigus endale mitte ühtegi väravat lasknud.