VIDEO | Premier League’is tehti imeline käärlöögiga värav

Inglismaa Premier League’i teises voorus sündis juba üks tõsine hooaja parima värava kandidaat, kui Danny Ings Aston Villa särgis käärlöögiga Newcastle Unitedi võrku sahistas.

Kahe hooaja vahel 35 miljoni euro eest Southamptonist saabunud ründaja viis Villa esimese poolaja lisaminutitel 1:0 ette, kui paremkaitsja Matty Cash pika audisisseviske karistusalasse toimetas ja meeskonna kapten Tyrone Mings selle peaga Ingsile edasi suunas.

Koduväljakul üle pika aja täismaja ees mänginud Birminghami klubi võitis kohtumise 2:0. 62. minutil vormistas penaltiga lõppskoori Anwar El Ghazi.

Ings tõusis neljandaks Villa mängijaks, kes meeskonna eest mõlemas oma esimeses Premier League’i matšis väravani jõudnud.