VIDEO | Ousmane Dembele vastas vilekoorile kolmes väravas osalemisega ja Barca teenis hooaja suurima võidu

Barcelona jõudis pühapäeval oma hooaja suurima võiduni, kui pingilt sekkunud Ousmane Dembele juhtimisel Athletic Bilbaost 4:0 üle käidi.

24-aastasest prantslane tõusis sel sajandil esimeseks Barca mängijaks, kes La Ligas vahetusest sekkumise järel kolmes väravas osaline olnud.

Pärast Pierre-Emerick Aubameyangi 37. minuti väravat kindlustas Dembele ilusa tabamusega 73. minutil eduseisu ja ta noppis mängu lõpuminutitel väravasöödud Luuk de Jongi ja Memphis Depay löökidest.

Camp Nou tervitas Dembeled taaskord vilekooriga, kuna ta pole klubiga lepingut pikendanud ja keeldus jaanuaris lahkumast.

Blaugrana on nüüd võitnud neli oma viimasest viiest liigamängust ja kümnest kohtumisest koosnev kaotusteta seeria on aidanud meeskonna 45 punkti peale, millega hoitakse liigatabelis 4. kohta.