VIDEO | Neljanda lisaminuti värav tõstis Napoli Itaalia meistrivõistluste liidriks

Vahepeal sügavas mõõnas olnud ja Serie A tabeli tipust pudenenud Napoli mängis end 27. voorus 2:1 võiduga Lazio üle sinna tagasi. Kolm punkti saadi kätte magusa neljanda lisaminuti väravaga.

Võõrsil peetud mängu lõpuhetkedel tõusis Napoli sangariks Hispaania pommitaja Fabian Ruiz, kes endale iseloomuliku kauglöögi võrku saatis.

Rooma olümpiastaadionil otsustatigi seekord ainult kauglöökidest väravaid teha. Napoli pääses 62. minutil Lorenzo Insigne tabamusest ette ja sellele vastas 88. minutil hirmsa purakaga Pedro.

Napoli on nüüd uuel aastal kaheksa mänguga teeninud 18 punkti ja see on liiga parim näitaja. Seeria on suudetud kokku keevitada pärast seda, kui vana aasta viimase seitsme vooruga tuli neli kaotust.

Kuna mõlemad Milano satsid on kaks nädalavahetust järjest võiduta jäänud, siis pääses Napoli 57 punktiga tabelit juhtima. Sama arv punkte on ka AC Milanil, kuid meeskondi eraldavad omavaheliste mängude punktid – Napoli võitis hooaja esimese matši 1:0. Milano Inter on 55 silmaga kolmas ja vaikselt hiilib tiitlimängu ka Juventus, kes tõusnud 50 punkti peale.

Tabeliliider võib juba järgmises voorus uuesti muutuda, kuna Napoli ja Milan lastakse Diego Maradona staadionil omavahel kokku.