VIDEO | Müncheni Bayerni võidumängus langesid mitmed rekordid

Müncheni Bayern võttis Bundesliga 27. voorus Berliini Unioni vastu oma hooaja 20. võidu ja selle järel tuleb taas rekordite raamatuid ümber kirjutada.

Bayern jäi kodupubliku ees peale 4:0 ja sellega jõudis Manuel Neuer oma karjääri 311. Bundesliga võiduni. Mitte ükski teine mängija liiga ajaloos pole nii palju võite kogunud.

Mäng oli rekordiline ka klubi jaoks. Bayern käis Bundesligas väljakul 1935. korda ning sellega tõusti kõigi aegade edetabelis Bremeni Werderi ette. Teised klubid pole isegi 1870 matšini Bundesligas jõudnud.

Võidule pani 16. minutil fantastilise kauglöögiga aluse Kingley Coman ja kõik väravad olid juba 47. minutiks löödud. 19-aastane prantslasest keskkaitsja Tanguy Nianzou tegi 25. minutil oma esimese Bundesliga värava ning Robert Lewandowskil oli üks värav varutud nii avapoolaja lõppu kui teise algusesse.

Oma esimese värava penaltist saanud poolakas jõudis liigas 30 väravani. Tegu on tema viienda vähemalt 30 väravaga Bundesliga hooajaga ja ainult Gerd Mülleril on neid veel nii palju ette näidata. Ükski teine mängija pole isegi mitte kahte sellist hooaega Bundesligas suutnud teha.