VIDEO | Chelsea mängis end võõrsilvõiduga karikavõistluste poolfinaali

Eelmise kuu lõpus liigakarikasarja finaali raames Wembley staadionil läinud Chelsea saab hakata valmistuma veel üheks reisiks Inglismaa jalgpallipühamusse. Meeskond võitles end FA karikas poolfinaali.

Sinised lunastasid oma pileti 2:0 võõrsilvõiduga esiliigas kaheksandat kohta hoidva Middlesbrough vastu.

Mängu mõlemad väravad löödi ära avapoolajal. Romelu Lukaku viis Chelsea 15. minutil ette ja Hakim Ziyech vormistas 31. minutil lõppskoori ära.

Mõlema tabamuse juures korjas enda nimele väravasöödu Mason Mount, kellel on nüüd sinises särgis väravates osalemisi kirjas täpselt 50 – pooled on ta löönud ise ja pooltele on ta eeltöö teinud.

Lukaku jõudis FA karikas oma 16. väravani ja pärast tema debüüti sarjas 2012. aasta jaanuaris on temast seal rohkem väravaid löönud ainult Sergio Agüero (20).

Middlesbrough, kes mängis end veerandfinaali Manchester Unitedi ja Tottenham Hotspuri alistamisega, ei saanud 90 minutiga kirja mitte ühtegi raamide vahele läinud löögiüritust.