VIDEO | Diogo Jota viis Liverpooli karikavõistluste poolfinaali, vastaseks saadi Manchester City

Aprillis ootab jalgpallisõpru ees lausa kaks vägevat lahingut Liverpooli ja Manchester City vahel. Selle eest hoolitses pühapäeval Diogo Jota.

Portugali ründaja lõi ainsa värava, kui Punased FA karikavõistluste veerandfinaalis võõrsil 1:0 Nottingham Forestist jagu said.

Võiduväravat pidi Liverpool ootama 78 minutit ja lõpuks tuli see ära, kui Jota värava all Kostas Tsimikase tsenderdusele jaole sai.

Liverpool võitis kõikide sarjade peale seitsmenda järjestikuse võõrsilmängu ja sellega korratakse oma kõigi aegade rekordit, milleni varasemalt õnnestus kaks korda 80ndatel jõuda.

Tegu on Liverpooli esimese FA karikas poolfinaali jõudmisega pärast 2015. aastat.

City, kes alistas pühapäeval võõrsil Southamptoni 4:1, asub poolfinaali mängima neljandat aastat järjest. Kohtumine peetakse 16. või 17. aprillil. Nädal enne seda minnakse Premier League’is omavahel kokku.