Jälgi meid

Jalgpall

Saksamaa esiliigaklubid hiilgavad karikavõistlustel

Saksamaa jalgpalli karikavõistlustel on tänavu tekkinud omapärane olukord, kui veerandfinalistidest pooled on esiliiga meeskonnad.

DFB-Pokali mängudes ei ole mitte kunagi varem üle nelja 2. Bundesliga satsi viimase kaheksa sekka jõudnud ja viimati juhtus selline asi hooajal 2003/04.

Üllatusneliku moodustavad Karlsruher, Hamburg, FC St. Pauli ja Hannover. Viimased kolm said hakkama Bundesliga skalpide võtmisega.

Hamburg oli osaline väga dramaatilises kaheksandikfinaalis, kus penaltitega alistati FC Köln. Meeskond andis lisaaja lisaminutitel (!) penaltiga ära 1:0 edu, aga sai lõpuks võidutseda, kui Kölni poolkaitsja Florian Kainzi penalti määrustevastaseks hinnati – austerlane libastus löögi hetkel ja tal tuvastati kaks pallipuudet.

Teine Hamburgi klubi St. Pauli šokeeris 2:1 võiduga karikakaitsjat Dortmundi Borussiat ja Hannover lõbutses 3:0 võiduga Mönchengladbachi Borussia üle.

Karlsruher mängis oma koha välja 3. liiga 1860 Müncheni 1:0 alistamisega.

Bundesliga klubidest püsivad karikasarjas konkurentsis veel Bochum, RB Leipzig, Freiburg ja Berliini Union.

Karikavõistluste veerandfinaalpaarid loositakse 23. jaanuaril ja mängud peetakse märtsi alguses.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds