Jälgi meid

Jalgpall

Halb uudis Karl Jakob Heinale: Arsenal täiendab oma väravavahtide varamut

Arsenal on valmistumas taas uue väravavahi hankimiseks. Mitmete usaldusväärsete allikate sõnul loodab Londoni klubi sel kuul kaubale saada USA koondise puuriluku Matt Turneriga.

Kahurimehed on töötamas tehingu kallal, millega makstaks Turneri teenete eest New England Revolutionile seitse miljonit dollarit ehk ligikaudu 6,2 miljonit eurot.

27-aastane Turner on viimased neli aastat New Englandi esikinnas olnud ja ta valiti lõppenud hooajal MLS-i parimaks väravavahiks.

Arsenal plaanib Turneri tuua oma uueks teiseks väravavahiks, kuna eeldatakse, et Bernd Leno lahkub sel talvel klubist. Sakslane on pärast 28. augusti Arsenali eest platsil käinud ainult neli korda ja need kõik esitused on tulnud karikamängudes.

Leno ei olnud ka enam isegi mitte vahetuspingil neljapäevases liigakarikamatšis Liverpooli vastu ja Aaron Ramsdale’i varumehe rolli täitis Eesti koondislane Karl Jakob Hein.

Turneri tulek lükkab Heina nokkimisjärjekorras jälle tahapoole ja meie meest on hakatud seostama laenule siirdumisega esiliigaklubisse Reading.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds