VIDEO | Milan pani domineeriva võiduga Juventuse Meistrite liiga võimalustele tõsise põntsu

Itaalia jalgpallimeistrivõistlustel lõpetati 35. voor suure kohtumisega Juventuse ja AC Milani vahel, kuhu meeskonnad läksid peale võrdse arvu punktidega (69). Milan suutis üle kümne aasta esimest korda Vana Daami võõrsil peetud liigamängus alistada, purjetades võidusadamasse 3:0 skooriga.

Suurte panustega mängus avati skoor Brahim Diazi poolt avapoolaja lisaminutitel ning Ante Rebic ja Fikayo Tomori kindlustasid teise 45 minutiga külalistele võidu ära. Milanil jäi realiseerimata ka penalti, kui 58. minutil oli 11 meetri pealt ebatäpne Franck Kessie.

Milan teenis oma tänavuse 14. võõrsilvõidu, millest Serie A ajaloos rohkem suutnud vaid 2006/07 hooaja Milano Inter (15).

Võit viis Rossoneri liigatabelis kolmandale kohale. Juventus langes samal ajal kolm vooru enne hooaja lõppu viiendaks ehk järgmiseks hooajaks Meistrite liigasse viivatelt kohtadelt välja.