Kas PSG jääb tõesti tänavu Prantsusmaal meistritiitlist ilma?

Prantsusmaa jalgpallimeistrivõistlustel viimasest kaheksast meistritiitlist seitse võitnud PSG leiab end tänavu kevadel parajast plindrist. Pühapäevane 1:1 viik Rennes’iga tähendab, et Mauricio Pochettino meeskond on kaks vooru enne hooaja lõppu liidrist Lille’ist kolme punktiga maas.

Pariisi klubil algas õhtu Roazhon Parkil igati edukalt, kui Neymar tähistas oma lepingupikendust avapoolaja kuuendal lisaminutil realiseeritud penaltiga, kuid Rennes suutis väga tugevat vastupanu osutada ja sai 70. minutil oma parima väravaküti Serhou Guirassy väravast kätte viigi.

Külalised lõpetasid matši kümnekesi, kui Presnel Kimpembe 87. minutil väljakult ära saadeti.

Prantsusmaal ei ole mitte kunagi varem suutnud meistriks tulla meeskond, kes enne kahte viimast vooru esikohast kolm punkti maas.

PSG lõpetab hooaja Reims’i ja Brestiga mängides. Klubi ajaloo neljandat meistritiitlit jahtivat Lille’i ootavad samal ajal Saint-Etienne ja Angers.