Jälgi meid

Jalgpall

Steven Gerrard hakkas avalikult Philippe Coutinhoga flirtima

Philippe Coutinho Barcelona põrgu on läbi saamas ja tõenäoliselt siirdub ta sel kuul tagasi Inglismaale. Teda seostatakse teiste seas Aston Villaga, kelle peatreener Steven Gerrard end brasiillasest rääkides tagasi ei hoidnud.

Gerrard veetis omal ajal kaks ja pool aastat koos Coutinhoga Liverpoolis ning ta hindab endist meeskonnakaaslast väga kõrgelt.

“63 mängu Brasiilia koondises, ennast tõestanud võitja, ta oli Liverpooli eest imeline, seega mõistan, miks teda seostatakse mitmete klubidega,” rääkis Gerrard Coutinhost.

“Mõistan, miks paljud fännid üle terve maa temast räägivad. Sa ei saa hüüdnimeks “võlur”, kui sa pole eriline jalgpallur. Ehk ta on keegi, keda väga austan.”

Nädala alguses olevat Coutinho jahil olnud koguni kuus Premier League’i klubi, aga Sky Sportsi andmetel on tõsiseid huvilisi nüüd alles jäänud kaks. Kui Gerrard teab täpselt mitu mängu ta endine tiimikaaslane koondises on teinud, siis võib arvata, et just Villa on üks neist.

Oma allikatele vihjates väidab Sky Sports ka seda, et Coutinho teeb otsuse oma tuleviku osas reedel.

2018. aastal 135 miljoni eest Hispaaniasse siirdunud mängumees on Barca särgis igatepidi lati alt läbi jooksnud ja tänaseks meeskonna särgis väljakul käinud ainult 106 kohtumises. Neis on ta löönud ainult 25 väravat ja jaganud 14 väravasöötu.

Inglismaa jalgpall istus Coutinhole hoopis paremini. Ta sai Liverpooli särgis 201 mänguga enda nimele 54 väravat ja 45 söötu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds