VIDEO | Luuk de Jong mängis lisaminutitel taas Barca päästeinglit

Sel hooajal korra juba lisaminutitel Barcelona eest üliolulise värava löönud Luuk de Jong kordas pühapäeval oma kangelastegu, aidates meeskonnal alistada Levante 3:2

Hollandlane tegi teisel lisaminutil dramaatilise võiduvärava ja loomulikult lõi ta selle peaga. Söödumeistriks kujunes Jordi Alba.

Võidu võtmiseks pidi Barcelona võõral väljakul kaotusseisust välja tulema ja vastama veel hilisele viigiväravale.

Levante sai mängus koguni kolm penaltit ja kaks neist löödi väravaks – esimene kapteni Jose Luis Moralesi poolt 52. minutil ja teine Gonzalo Melero poolt 83. minutil.

Barca esimeste väravate eest hoolitsesid Pierre-Emerick Aubameyang ja Pedri, kes seitse minutit pärast Moralesi tabamust nelja minuti sees skoori tegid. Aubameyangilt on esimese üheksa La Liga mänguga nüüd tulnud kaheksa väravat.

Mängus jätkus ka Ousmane Dembele edulugu. Ta tegi eeltöö Augameyangi tabamusele ja võttis sellega oma 2022. aasta üheksanda väravasöödu. Euroopa tippliigade peale suudab talle nende osas vastu saada vaid endine tiimikaaslane Lionel Messi, kes oma nädalavahetuse hiilgemänguga samuti selle kalendriaasta peale üheksa väravasööduni jõudnud.

Meeskond võttis liigas juba seitsmenda järjestikuse võidu ja ühtlasi on Barcelona 15 mängu kaotuseta püsinud.