VIDEO | Luis Suarez tõi kahe väravaga Atletico jaoks kastanid tulest välja

La Liga tiitlikaitsja Atletico Madrid kohtus pühapäeval meeskonnaga, kes neile tõsise kinda tänavu heitnud. Kodus võeti vastu praegune tabeliliider Real Sociedad ja ilma Luis Suarezita oleks asi hapuks jäänud.

Suarez aitas Atletil koduplatsil 0:2 seisu pealt viigi välja võidelda. Diego Simeone meeskond korjas kaotusseisust juba oma kaheksanda tänavuse punkti, kui Suarez 61. ja 77. minutil väravani jõudis.

Uruguay ründekuulsus algatas comebacki täpse pealöögiga ning realiseeris seejärel enda teenitud penalti.

Sociedad pääses mängu juhtima väravatega, mis löödi kummagi poolaja alguses. Esmalt tegi 7. minutil türklaste ebajumal Alexander Sörloth Baskimaa klubi eest oma esimese värava ning 48. minutil sai Alexander Isak otse karistuslöögist palli Jan Oblaki selja taha.

Noor Rootsi ründetalent tõusis sellega esimeseks mängijaks, kes Wanda Metropolitano staadionil liigakohtumises Atletico vastu ühes mängus nii värava kui väravasööduga hakkama saanud.

Viik viis Sociedadi 21 punkti peale ja 80ndatel kaks korda Hispaania meistriks tulnud klubi on sellega jätkuvalt tabelit juhtimas. Atletico on 18 silmaga neljas. Nende kahe vahele mahuvad Real Madrid ja Sevilla, kes mõlemad Sociedadist ühe punktiga maas, aga on sarnaselt Atleticole pidanud ühe mängu vähem.