VIDEO | Mängu lõpus veerandtunniga kaotusseisu kindlaks võiduks pööranud Watford sai hakkama ajaloolise saavutusega

Claudio Ranieri sai Premier League’i üheksandas voorus esimese võidu Watfordi peatreenerina ja seda ajaloolises mängus. Esimest korda teenis üks meeskond Premier League’is vähemalt kolmeväravalise võidu pärast seda, kui alles 75. minutil kaotusseisus oldi.

Watford läks mängu lõppfaasile vastu 1:2 tagaajajana pärast seda, kui vigastuspausilt naasnud Richarlisonil kulus pingi pealt sekkudes ainult 172 sekundit väravani jõudmiseks. Mängu avapoolajal olid väravaid vahetanud Tom Davies ja Joshua King.

Mäng hakkas Goodison Parkil külaliste poolele kalduma 78. minutil, kui Juraj Kucka 78. minutil oma esimese Premier League’i värava lõi ja kohtumise viigistas.

Slovakkia koondislase tabamuse järel vormistas King oma endise koduklubi vastu kübaratriki ning ühe sai lisaminutitel kirja veel seisuks 5:2 teinud Emmanuel Dennis.

King, kes eelmisel hooajal jäi Evertoni särgis 11 liigamänguga nulli peale, tõusis liiga ajaloos kolmandaks mängijaks, kellel õnnestunud oma endise meeskonna vastu kübaratrikk teha.

Võit viis Watfordi kümne punkti peale ja 14. kohale. Hooaja alguse hea hoo minetanud Everton sai teise järjestikuse kaotuse ning jääb 14 silmaga kaheksandale kohale.