VIDEO | Inter ja Juventus jagasid Paulo Dybala hilise penalti järel punktid võrdselt ära

Serie A üheksandas voorus peetud suur derbimäng Milano Interi ja Juventuse vahel jäi 1:1 viiki pärast seda, kui Vana Daam Paulo Dybala penaltiga 89. minutil kaotusseisust välja tuli.

Juve oli San Sirol peetud mängus väga pikalt tagaajaja, kuna võõrustajad pääsesid 17. minutil juhtima. Järjekordse tabamuse sai enda nimele Edin Džeko, kes suskas võrku Hakan Calhanoglu vägevast kauglöökist latti raksatanud palli.

Bosnialasel on Interi eest löödud juba seitse liigaväravat ning neist kuus on tulnud viimase kuue mänguga.

Mängu lõpuminutitel jäi algselt penalti Juventusele määramata, kuid VAR palus peakohtunikul Maurizio Marianil olukorra üle vaadata ning siis oli otsus resoluutne. Selle peale reageeris Interi peatreener Simone Inzaghi sedavõrd kurjalt, et saadeti punase kaardiga väljaku äärest minema.

Dybala sai lüüa oma Serie A karjääri 20. penaltit ja ta on neist nüüd realiseerinud 18.

Inter on oma viimasest neljast liigamatšist võitnud vaid ühe ja see on lasknud linnanaabril Milanil ja Napolil tabelis eest ära lipsata. Kolmandal kohal olles jäädakse 25 punkti peale olevatest rivaalidest seitsme silmaga maha. Juventus hoiab 15 punktiga kuuendat kohta.