Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Luis Suarez tegi end vägeva käärlöögiga Lõuna-Ameerika MM-valiksarja kõigi aegade edukaimaks väravakütiks

Uruguay 2:0 võidumängus Tšiili üle nähti jalgpalli ajalugu, kui Luis Suarez kerkis Lõuna-Ameerika MM-valiksarja kõigi aegade edukaimaks väravakütiks. Ajalooline värav sündis efektse käärlöögiga.

Atletico Madridi ründaja tegi oma karjääri 29. valikturniiri värava, kui ta 79. minutil mänguskoori avas. Ta jäi nurgalöögi järel karistusalas täiesti valveta ja edasine oli juba meisterlikkuse küsimus.

Suarez jagas eelnevalt rekordit Lionel Messiga, kes ise seekord Argentina 1:1 viigis Ecuadoriga nulli peale jäi. Mänge on Suarezi nimel 62, Messil on neid kahe võrra vähem.

“Eriline õhtu, eriline mäng, eriline särk ja värav. Mida veel tahta, kui elada läbi unikaalseid ja unustamatuid hetki oma riigiga?” kirjutas Suarez pärast mängu Instagramis.

Maailmameistrivõistluste valikturniiri absoluutrekord kuulub 39 väravaga Guatemala ründajale Carlos Ruizile. Ta edestab kolme tabamusega Cristiano Ronaldot.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds