VIDEO | Liverpool ei suutnud liiga uustulnukat maha murda, kuid tõusis sellele vaatamata Premier League’i liidriks

Premier League’i kuuendas voorus liiga uustulnukal Brentfordil külas käinud Liverpool pidi pärast mitut eduseisu leppima 3:3 viigiga, kuid ühest punktist piisas, et tabeli uueks liidriks minna.

Liverpool asus 14 punktiga liigat juhtima tänu Chelsea ja Manchester Unitedi kaotuseid vastavalt Manchester Cityle ja Aston Villale.

Jürgen Kloppi meeskond vaatas Lääne-Londonis samuti korraks kaotusele silma, kui Ethan Pinnock Brentfordi 27. minutil ette viis.

Võõrustajatele jagus aga juhtimisrõõmu vaid mõne minuti jagu, sest Diogo Jota suutis 31. minutil viigistada.

Teise poolaja alguses nähti ajaloolist väravat, kui Mohamed Salah’st sai Liverpooli ajaloos kõige kiiremini saja kõrgliiga väravani jõudnud mängija. Tal kuluks selleks 151 mängu, üks vähem, kui 60ndatel Inglismaa kaitsjaid hirmutanud Roger Huntil.

Ent Liverpooli juhtimine kestis samuti vaid lühikest aega. Brentfordi staadion rõkkas teist korda 63. minutil, kui Vitaly Janelt 2:2 tegi.

Kodupubliku vaigistas seejärel 67. minutil suurepärase pommlöögi Brentfordi väravavahist David Rayast mööda saatnud Curtis Jones. Ometi ei piisanud Liverpoolil võiduks isegi kolmest tabamusest.

Skoorimise lõpetas 82. minutil Yoane Wissa, kelle värav tähendas seda, et Liverpool lasi ühe kohtumisega endale rohkem väravaid, kui eelneva kaheksa Premier League’i matšiga kokku.