VIDEO | Atletico sai La Liga punaselt laternalt üllatuskaotuse

Atletico Madrid pidi tänavu esimest korda väljakult kaotusega lahkuma, kui La Liga seitsmenda vooru mängus jäädi võõrsil alla Deportivo Alavesile.

Alaves, kellel ei olnud varasemast mitte ühtegi punkti kirjas, lõi mängu ainsa värava juba 4. minutil, kui meeskonna kapten Víctor Laguardia nurgalöögist palli Jan Oblaki selja taha toimetas.

Atleti on tänavu juba mitmeid kordi kaotusseisust välja tulnud ja järjepanu punkte tabelisse kirjutanud, kuid sel korral jäi see siiski tegemata. Tühjade pihkudega tuli leppida vaatamata tõsiasjale, et Diego Simeone mehed olid pealelöökide osas tervelt 13:7 kodumeeskonnast üle.

Täielik domineerimine viis selleni, et Atletico lõpetas kohtumise 71-protsendilise pallivaldamisega. Tegu on Simeone kümneaastase perioodi suurima pallivaldamise numbriga mõnes kaotusmängus.

Kuna Sevilla suutis alistada kodus Espanyoli 2:0, siis jäi Atletico liigatabelis 14 punktiga kolmandale kohale. Liidrina püsib endiselt 17 punkti peal olev Real Madrid, kes pidi seitsmendas voorus koduplatsil Villarreali vastu leppima 0:0 viigiga.