VIDEO | Kümnekesi lõpetanud Barcelona suutis Atletico kindlalt üle mängida

Barcelonale palju pettumusi toonud hooaeg sai pühapäeval kõige halva kõrvale ühe ilusa peatüki, kui meeskond koduväljakul Atletico Madridist 4:2 jagu sai.

Barca jäi küll Yannick Carrasco 8. minuti väravast 0:1 taha, aga suutis endale juba vaheajaks välja mängida kena eduseisu.

Comeback algas 10. minutil, kui Jordi Alba Dani Alvesi söödust suurepärase värava lõi.

Brasiilia vanameistril oli üldse väga tegus mäng. Ta lõi teise poolaja alguses oma meeskonna viimase värava ja jalutas 69. minutil punase kaardi tõttu dušši alla ära.

Barcelona pääses juhtima 21. minutil Gavi väravast ning 43. minutil võttis ühe tabamuse enda nimele ka Ronald Araujo.

58. minutil andis kaheksamängulise põua lõpetanud Luis Suarez veel Atleticole lootust, aga rohkemaks Diego Simeone meeskond siiski võimeline ei olnud.

Atletico lasi endale Simeone aastatel La Ligas alles kolmandat korda üle kolme värava lüüa. Viimati juhtus see 2012. aastal. Seejuures ei ole suutnud argentiinlane omasid Camp Noul mitte kordagi võiduni tüürida – 15 külaskäigu peale tuli kaheksas kaotus.

Kena võit aitas Barcelonal Atleticolt üle võtta liigatabeli 4. koht. 22 mänguga on teenitud 38 punkti. Madridi klubi edestatakse nüüd kahe silmaga.