Jälgi meid

Jalgpall

500 nullimängu: Gianluigi Buffon jõudis võimsa tähiseni

Kui enamus väravavahtidest oleks õnnelikud selle peale, et karjääri jooksul õnnestub 500 kohtumises platsil käia, siis legendaarsel Gianluigi Buffonil on nüüd nullimänge nii palju.

Pikaaegne Itaalia koondise ja Juventuse esikinnas jõudis poole tuhande nullimänguni, kui aitas Serie B 21. vooru kohtumises Parmal Beneventoga väravateta viiki mängida.

Tegu on Buffoni tänavuse seitsmenda nullimänguga. Kokku on tal neid nüüd Parma ridades 92. Juventuse eest sai Buffon omal ajal kirja lausa 322 nullimängu ja Itaalia koondises oli tal neid 77. Põgus PSG ridades mängimine lõppes tal üheksa puhta paberiga.

Teadaolevalt ei ole ükski teine väravavaht jalgpalliajaloos 500 nullimänguni jõudnud. Buffon tegi seda oma karjääri 1127. matšis.

Eelmisel nädalal 44-aastaseks saanud Buffon on tänavu Parmaga Serie B keskmike seas. 21-st mängust on kaotatud ainult kuus, aga suur viikide hulk (10) tähendab seda, et meeskond on kõrgliigakohale konkureerimisest seitsme punkti kaugusel.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds