VIDEO | Kübaratrikini jõudnud Pierre-Emerick Aubameyang tegi Barca võidumängus ajalugu

Barcelona sai La Liga 25. vooru mängus Valencia vastu hakkama ühe oma hooaja parima esitusega ja 4:1 võidus tõusis Pierre-Emerick Aubameyang kübaratrikiga ajaloo tegijaks.

Oma uue klubi eest esimesed väravad teinud ründetähest sai sel sajandil esimene mängija, kes nii La Ligas, Premier League’is, Bundesligas kui Ligue 1’s kübaratrikini jõudnud.

Aubameyangil oli juba esimese poolajaga kaks kirjas ja ta sai kübaratriki enda nimele üsna kurioossel moel, kui Pedri 63. minutil eemalt tuld andis ja pall Gaboni mehe selja riivamise järel väravasse lendas.

Sel hooajal alles teist korda rohkem kui kaheväravalise võidu võtnud Barca eest tegi avapoolajal skoori ka Frenkie de Jong.

Valencia sai oma ainsa kätte 52. minutil, mil Carlos Soler peaga palli Marc-Andre ter Stegeni selja taha saatis.

Barcelona võttis hooaja 11. liigavõidu ja koos sellega pikendati La Ligas oma kaotusteta seeria üheksa mängu peale. Meeskonnal on koos 42 punkti, mis annab tabelis 4. koha. Sel kalendriaastal liigas veel võiduta olev Valencia jätkab hooaega 12. positsioonilt.