Jälgi meid

Jalgpall

Marseille suutis lõpetada uskumatu 44-aastase võiduta seeria

Prantsusmaa meistrivõistlused löödi reedel uuesti lahti Bordeaux ja Marseille vahelise vastasseisuga, kus nähti midagi, mida polnud mitu aastakümmet juhtunud. 1:0 skooriga võttis Marseille üle 44 aasta Bordeaux üle esimese võõrsilvõidu.

Marseille domineeris koroona poolt kiustatud meeskonna vastu mängu algusest lõpuni ja kohtumise ainsa värava lõi 37. minutil Cengiz Ünder.

Meeskonna viimane võõrsilvõit selles vastasseisus pärines 1977. aasta oktoobrist. Toonase 2:1 triumfi järel oli Marseille’ile kogunenud 15 viiki ja 21 kaotust.

Marseille on oma viimasest kümnest mängust kaotanud vaid ühe ja selle seeria toel on Ligue 1-s tõustud lihtsurelike arvestuses parimaks. Meeskonnal on 36 punkti. Tabelit juhib 46 silmaga PSG.

Pärast Šveitsi koondise peatreeneri Vladimir Petkovici endale napsamist uut hooaega lootusrikkalt alustanud Bordeaux sai kolme võidu kõrvale juba üheksanda kaotuse. Hoitakse alles 17. kohta ja edu väljakukkumistsooni ees on minimaalne.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds