VIDEO | Karim Benzema jõudis Reali võidumängus karjääri uue väravate rekordini

Karim Benzema tegi laupäevases Real Madridi 2:1 võidus Celta Viga üle oma karjääri uue ühe hooaja väravate rekordi, skoorides kaks korda penaltiga.

Benzema sai 11 meetri pealt täpsust proovida lausa kolm korda ja ta jõudis tänavu kõikide sarjade arvestuses 34 tabamuseni, kui ta 19. minutil penaltipunktilt mänguskoori avas ja 69. minutil sealt 2:1 võiduvärava tegi.

Veel sai 34-aastane ründeäss penaltit proovida 64. minutil, aga siis tõusis Celta väravavaht Matias Dituro esimeseks puurilukuks, kes Reali aegadel Benzema üheteistkümne meetri karistuslöögi suutnud ära tõrjunud.

Benzema senine väravate tippmark oli 32 tabamusega püsinud juba alates hooajast 2011/12.

Celtal õnnestus mäng Nolito kaudu 52. minutil viigistada, aga Reali ei ole liigas alistatud juba alates 2014. aastast ja seekord jäi see samuti tegemata.

Real, kes oli mängul ilma koroonat põdeva peatreeneri Carlo Ancelottita, sai oma hooaja 21. liigavõidu ja kasvatas vahe tabelitipus lähima jälitaja Sevilla vähemalt ajutiselt ees 12 punkti peale.