Jälgi meid

Jalgpall

Juventusel on omapärane mure: Aaron Ramsey ei taha kosilaste pakkumisi vastu võtta

Juventuse poolt kõrvale lükatud Aaron Ramsey on saanud mitu pakkumist klubist lahkumiseks, aga waleslane on seni need kõik tagasi lükanud.

Calciomercato.com sõnul on 31-aastase poolkaitsja ukse taga käinud nii Newcastle United, Wolverhampton Wanderers, Burnley kui ka paar Hispaania klubi. Lisaks jahtivat Ramseyt Crystal Palace ja Lõuna-Londoni klubi olevatki nüüd jäänud Juventuse viimaseks lootuseks saada soovimatust mängumehest lahti.

Väidetavalt loodab aga Ramsey ise jätkuvalt Torinos edasi mängida. Seda vaatamata tõsiasjale, et teda on tänavu kasutatud ainult vahetusmehena ja vigastusprobleemide tõttu pole ta juba alates oktoobrist platsil käinud.

Ramsey tegi 2019. aastal Juventusega lepingu, millega teenib ühe hooaja peale 10 miljonit eurot. Kolme Itaalias veedetud hooaja jooksul on ta aga meeskonna eest väljakul käinud kõigest 70 kohtumises.

Juventus soovib meeleheitlikult palgalehel ruumi tekitada ja on levinud ka jutud, et Ramseyga ollakse valmis isegi vastastikusel kokkuleppel leping lihtsalt katkestama.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds