VIDEO | Iluvärava löönud Lionel Messi aitas PSG-l meistritiitli kindlustada

Sarnaselt Saksamaale selgus laupäeval meister ka Prantsusmaal, kus oma tiitli kindlustas ära PSG. Seda tehti 1:1 viigiga Lensi vastu mängus, kus Lionel Messi lõi tõelise iluvärava.

Messi viis kohtumises PSG 68. minutil juhtima, kui vajutas südametäiega eemalt palli vasakule ristnurka.

Seitsmekordne Ballon d’Ori võitja sai kirja oma Ligue 1 karjääri neljanda värava.

57. minutil kümnekesi jäänud Lens jõudis 88. minutil viigini, aga PSG-le sellest piisas, et kümnendat korda Prantsusmaa meistriks tulla. Meistritiitlite arvestuses tõusis Pariisi meeskond nüüd Saint-Etienne’i kõrvale jagama Prantsusmaa rekordit. Neist kaheksa on tulnud pärast seda, kui Qatar Sports Investments klubi üle võttis.

Messi teenis oma karjääri 11. liigatiitli ja 37. erineva karika.