Jälgi meid

Jalgpall

VIDEO | Draamat täie raha eest! Milan vinnas end lisaminutite väravaga tagasi tabeli tippu

Kümneaastast Scudetto põuda lõpetada ihkav AC Milan suutis läbi häda sellele sammukese võrra jälle lähemale jõuda, kui Lazio vastu lisaminutite väravaga 2:1 võidutseti.

Rossoneri oli pealelöökide osas koguni 25:7 pealinlastest üldse, aga kolm punkti tuli endale välja mängida kaotusseisust. 4. mänguminutil kerkis Lazio kapten Ciro Immobile Robert Lewandowski, Lionel Messi ja Cristiano Ronaldo järele neljandaks mängijaks, kes alates hooajast 2016/17 Euroopa tippliigades teinud vähemalt kolm 25 liigaväravaga hooaega.

Viigini jõudis Milan 50. minutil, kui Olivier Giroud suutis liigas viiemängulise põua lõpetada.

Dramaatiline võiduvärav tuli teisel lisaminutil. Lazio karistusalas tekkis järsku suur segadus, kui palli ära ei suudetud korralikult lüüa ja mänguvahend leidis lõpuks tee Sandro Tonalile, kes oli viiekastis täiesti valveta jäänud.

“Imelikul kombel alustasime mängu halvasti ja lasime endale värava, mida saanuks kergelt vältida, aga näitasime head oskust mängu tagasi tulla, püsida mängus ja jätkata võitlust,” rääkis Milano peatreener Stefano Pioli pärast matši. “Lazio põhjustas meile probleeme, kuna nad on hea meeskond, aga tegime veel ühe olulise sammu edasi.”

Milan, kes kindlustas võiduga järgmiseks hooajaks Meistrite liiga koha, kukutati laupäeval Serie A liidrikohalt, kui Milano Inter AS Romast kindlalt üle oli, aga nüüd on jälle Pioli meeskond kahepunktilise eduga tipus. Hooaja lõpuni on jäänud minna neli vooru, ehkki Interil on mängimata veel viis mängu.

Kuna Napoli andis pühapäeval Empoli vastu ära 2:0 edu ja kaotas 2:3 ning pole juba kolm vooru järjest võidutsenud, siis tundub, et Scudetto jagamine saab olema Milano siseasi.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds