VIDEO | Erilise saavutuseni jõudnud Luis Suarez vormistas järjekordse Barcelona kaotuse

Barcelona lõputu õudus nimega hooaeg 2021/22 jätkus La Liga kaheksandas voorus 0:2 kaotusega Atletico Madridi vastu, kus üheks kangelaseks oli meeskonna endine ründaja Luis Suarez.

Suarez ja Thomas Lemar said mõlemad mängus kirja värava ning väravasöödu ja esimese poolajaga oli Atleticol töö tehtud. 23. minutil sahistanud prantslane tegi seejuures esimest korda La Ligas mängu, kus ta saanud kirja nii värava kui väravasöödu.

44. minutil täpne olnud Suarez jõudis tabamusega erilise saavutuseni, kuna tal on nüüd La Ligas värav löödud kõigi 31 meeskonna vastu kellega ta on mänginud.

Barca ära nullimine tähendab Atletico jaoks selles vastasseisus klubi ajaloo esimest kolmemängulist puhaste paberite seeriat.

Seekord ei olnud vaja nullimängu nimel ka palju pingutada. Barcelona oli pallivaldamise osas küll 71:29 üle, aga suutis jõuda ainult kahe raamidesse lennanud ürituseni.

Kataloonia klubi on nüüd kõikide sarjade peale viimasest kuuest mängust teeninud vaid ühe võidu ja viimase nelja mängu peale on kolm korda värav löömata jäänud.

Atletico seis on palju rõõmsam. Meeskond tõusis võiduga 17 punkti peale tabelit juhtiva naabri Reali kõrvale.