VIDEO | Vana Ronaldo jälgides kõndiv Edin Džeko aitas Interil ajalugu teha

Nädal tagasi Atalanta vastu 2:2 viigi välja mänginud Milano Inter hüppas Serie A seitsmenda vooru kohtumises võidurajale tagasi, kui võõrsil alistati Lautaro Martinezi ja Edin Džeko väravatest Sassuolo 2:1.

Inter jõudis esimest korda klubi ajaloos Serie A-s kolmemängulise kaotusteta seeriani kohtumistes, kus avapoolaeg on kaotatud. Seekord põhjustas selle eest 22. minutil penalti realiseerinud Domenico Berardi.

Teisel poolajal sündis Nerazzurri esituses veel üks rekord, kui Inter sai kirja klubi ajaloo pikima vähemalt kahe väravaga liigakohtumiste seeria. Üle ühe tabamuse on meeskonnalt tulnud 12 järjestikuses mängus.

Džeko viigistas matši 58. minutil ning 20 minutit hiljem sai Martinez penaltipunktilt kätte oma hooaja viienda liigatabamuse.

Bosnialane on juba kuus väravat löönud ja sellega sai temast pärast Brasiilia legendi Ronaldot esimene Interi mängija, kes oma esimese seitsme Serie A mänguga vähemalt kuue tabamuseni jõudnud.

Võit viis Interi 17 punkti peale, ühe silma kaugusele liiga liidrist Napolist, keda ootab pühapäeval võõrsilkohtumine Fiorentinaga.