VIDEO | Eduseisu maha mänginud Milano Inter sai hooaja esimese kaotuse

Milano Inter pidi Serie A kaheksandas voorus tänavu esimest korda kaotajana platsilt lahkuma, kui võõrsil Lazio vastu 1:0 edu maha mängiti.

Eelnevalt 12 mängu järjest liigas vähemalt kaks väravat löönud Inter alustas suurepäraselt, kui juba esimese veerandtunniga juhtima pääseti – Ivan Perisic avas skoori penaltipunktilt.

Lazio vastas penaltiga teise poolaja keskpaigas, kui Ciro Immobile oma hooaja seitsmenda tabamusega liiga väravaküttide edetabeli tippu tõusis.

Mängu võtmehetk tuli 81. minutil, kui Lazio lõi vastuolulise juhtvärava. Interi vasakäär Federico Dimarco jäi vigastatuna murule maha, aga roomlased jätkasid rünnakut ning see lõppes Felipe Andersoni tabamusega.

Kolm punkti läksid lõplikult Maurizio Sarri meeskonnale, kui Sergej Milinkovic-Savic lisaminutitel karistuslöögist peaga oma ilusat väravaseeriat selles vastasseisus jätkas. Serblasest poolkaitsja on Interi vastu neljas järjestikuses mängus värava löönud.

Pingelises heitluses nähti ka punast kaart, mis küll tuli kummalistel asjaoludel. Lazio kaitsja Luiz Felipe läks pärast lõpuvile kõlamist endist tiimikaaslast ja head sõpra Joaquin Corread tervitama, hüpates talle selja tagant õlgadele. Argentiinlane ei saanud algselt aru kellega tegemist ja reageeris sellele kurjalt ning selle peale haaras peakohtunik Massimiliano Irrati taskust punase kaardi. Juhtunu võttis kaardi teeninud Luiz Felipel silmad märjaks.