Jälgi meid

Jalgpall

Ronald Koeman usub endiselt, et Barcelona võib La Liga tiitli võita

Barcelona istub 12 punkti peal olles La Liga keskmike seas ning sealt tiitliheitlusesse tõusmine näib utoopilisena, ent meeskonna peatreener Ronald Koeman usub, et võiduvõimalused pole veel kuhugi kadunud.

58-aastasele hollandlasele annab usku vigastatud mängijate paranemine. Pühapäeval on oodata Sergio Agüero debüüti ja varsti peaks naasma ka Ousmane Dembele.

“Vähehaaval oleme kokku saamas koosseisu, mida tahame,” tõdes Koeman pressikonverentsil enne pühapäevast mängu Valenciaga. “Meil on vigastustega ebaõnne olnud, aga kui nad paranevad, siis on meil meeskond, millega võidelda liigatiitli nimel.”

Koeman on edukalt üle elanud koondisete perioodi, kuigi pikemat aega on juba arvatud, et Barcelona valmistub tema asendamiseks. Ise ta sellega pead ei vaeva.

“Ma ei muretse,” ütles Koeman oma tuleviku kohta. “Sellises suures klubis nagu Barca on alati selliseid asju. Olen sellega harjunud, tegu pole esimese korraga. Juba eelmisel hooajal oli jutte seoses treeneriga.”

Koemani jaoks on kohtumine Valenciaga 64. mäng Barcelona juures. Ta on seni meeskonnale toonud 37 võitu ja saanud 14 kaotust.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds